Zapytaj
o ofertę

Aktualności

Firma VOOLT jedynym i wyłącznym dystrybutorem produktów FRIEM

Zarząd firmy VOOLT Sp. z o.o.  zawarł umowę, której przedmiotem jest przedstawicielstwo włoskiej firmy Friem S.p.A. (www.friem.com) i dystrybucja inwerterów centralnych do fotowoltaiki na terenie Polski.

Friem S.p.A. to firma założona w 1950 roku, działająca obecnie na kilku kontynentach. Producent nowoczesnych inwerterów i wielu innowacyjnych rozwiązań z dziedziny elektrotechniki dla przemysłu i energetyki. Od 2009 roku produkuje i dostarcza rozwiązania dla odbiorców z rynku energetyki odnawialnej w ponad siedemdziesięciu krajach na świecie. Specjalizuje się w produkcji inwerterów centralnych przeznaczonych do zastosowania w średnich i dużych farmach fotowoltaicznych, które poza innowacyjnością charakteryzują się konkurencyjnymi cenami wobec innych producentów.

W ramach podpisanej umowy VOOLT sp. z o.o. posiadł prawo korzystania z doświadczeń Grupy Friem S.p.A. oraz jej potencjału, zaś jego pracownicy otrzymają szkolenie oraz wsparcie w marketingu i promocji urządzeń włoskiego producenta. W momencie posprzedażnym VOOLT sp. z o.o. będzie pełnić role serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

VOOLT sp. z o.o. jest jedynym i wyłącznym dystrybutorem produktów Friem S.p.A. w Polsce.