Zbliżające się Święta to niezwykle istotny czas pełen zadumy oraz spokoju. W związku z tym pragniemy życzyć Państwu, aby był to czas udanych wyzwań oraz czytaj więcej
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dotyczące energetyki prosumenckiej, organizowane przez Wyższą Szkołę Ekologii i Zarządzania w Warszawie. Szkolenie odbędzie czytaj więcej
Dnia 28.08 nasz zespół handlowy uczestniczył w targach ogrodniczych. Pomimo, że był to nasz debiut jako wystawców nasze stoisko cieszyło się nie lada zainteresowaniem. Głównym czytaj więcej
Informujemy o rozpoczęciu budowy pierwszej partii z 6 MW farm fotowoltaicznych na terenie strefy przemysłowej w województwie mazowieckim. Inwestorem jest lokalny operator sieci dystrybucyjnej. Wyprodukowana czytaj więcej
Zapotrzebowanie na zieloną energię stale rośnie, zaś narzędzia, których zadaniem jest zwiększyć jej udział w polskim miksie energetycznym są niewystarczająco wydajne, aby sprostać celom stawianym czytaj więcej