Zapytaj
o ofertę

Aktualności

Konferencja w Sejmie nt. nowelizacji ustawy o OZE

Zapraszamy na konferencję poświęconą planowanej nowelizacji ustawy o odnawialnych źródłach energii, która odbędzie się w Sejmie w dniu 7 września br.

Konferencja pt. Konsultacje społeczne ws. założeń do projektu ustawy o zmianie ustawy o odnawialnych źródłach energii – klastry energetyczne jest organizowana przez przewodniczącego Parlamentarnego Zespołu Górnictwa i Energii posła Ireneusza Zyskę.

Patronat honorowy nad konferencją objął Minister Energii Krzysztof Tchórzewski. Obok niego w konferencji udział weźmie wiceminister energii Andrzej Piotrowski oraz dyrektor Departamentu Energii Odnawialnej w ME Andrzej Kaźmierski.

W programie konferencji przewidziano prezentację założeń do nowelizacji ustawy o OZE w części poświęconej klastrom energetycznym, którą przeprowadzi Ministerstwo Energii. Koncepcji klastrów poświęcone będzie również wystąpienie prof. Jana Popczyka.

Przewidziano ponadto wystąpienia m.in. przedstawicieli Ministerstwa Środowiska, Ministerstwa Rolnictwa, Ministerstwa Rozwoju i NFOŚiGW, a także przedstawicieli instytucji finansowych – PKO BP, BOŚ Bank i BNP Paribas.

Program konferencji jest dostępny pod tym linkiem.

Rejestracji na konferencję można dokonać do 31 sierpnia br. poprzez kontakt mailowy: konferencja.oze@ireneusz-zyska.pl . Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Źródło:gramwzielone.pl