Zapytaj
o ofertę

Aktualności

Targi Expopower i GreenPOWER już od wtorku

10 maja b.r. w Poznaniu rozpocznie się spotkanie branży energetycznej w ramach Energy Future Week. Tego dnia zostaną otwarte oficjalnie targi energetyczne Expopower i targi energii odnawialnej GreenPOWER. Weźmie w nich udział ponad 200 firm z kilkunastu krajów.

Poszukujesz innowacji w energetyce, elektrotechnice lub OZE? Targi Expopower i GreenPOWER w Poznaniu stanowią inspirację dla wielu firm do wprowadzenia nowatorskich rozwiązań. Dodatkowo bogaty program wydarzeń targów będzie stanowił solidną porcję najnowszej wiedzy.

Wiedza dla profesjonalistów

Obok międzynarodowych konferencji odbywających się w pawilonie 15 (Kongres Energia.21, konferencja GasReg21 oraz InnoPower Forum), zaplanowano równie ciekawe debaty w ramach ekspozycji targów Expopower i GreenPOWER.

Biznesowo i międzynarodowo

Wiedzę zdobytą na seminariach warto uzupełnić bezpośrednimi spotkaniami na stoiskach z liderami branży. Wystawcy swoją ofertę prezentować będą w pawilonach 7, 7A i 8A. W Poznaniu w ramach Expopower i GreenPOWER zaprezentują się firmy z Polski, Niemiec, Belgii, Turcji, Litwy, Ukrainy, Tajwanu, Szwecji, Chin.

Wśród liderów w poznańskich pawilonach zaprezentują się m.in. Apator, Awex, Benning Power Electronics, Efen, Elektrobudowa, Energy Composites, ES-System, Flanders Investment &Trade, Busch Polska, Schneider Electric Polska, ABB, Mikronika, Elektorbudowa, ZPUE, PGE, ENEA, Siba, Zircon, Oberhausen, Solarworld, Sumo Energy, Fronius Polska, HMF Polska, Remor, Freevolt, Selfa, Delta Energy Systems, Rossa, Emu, Jean Mueller Polska, Dehn, Solaredge Technologies, Kaco New Energy, Keno, PTPiRE, Protektel, T&T Proenergy oraz inni. Wiele z firm zaprezentuje po raz pierwszy w tym roku swoje nowe produkty i technologie.

Zarówno wystawa przemysłowa w ramach targów Expopower i GreenPOWER, jak i panele dyskusyjne odbywające się w ramach Energy Future Week są kierowane do fachowców. Nie powinno na nich zabraknąć nikogo, kto profesjonalnie zajmuje się rynkiem energetycznym, podejmuje decyzje i kreuje przyszłość firm z branży, komu zależy na przyszłości energetyki – mówi Marcin Gorynia, dyrektor projektu w Międzynarodowych Targach Poznańskich.

W Poznaniu uzyskamy informacje na temat nowych produktów i usług z obszaru dystrybucji i rozdziału energii elektrycznej oraz cieplnej, a także elektrotechniki i elektroniki przemysłowej. Dodatkowo poznamy nowoczesne technologie pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych. Uzupełnianie się tematyki obu ekspozycji stanowi interesującą mieszankę sprzyjającą wymianie doświadczeń.

Program

Godziny otwarcia targów: wtorek (10.05) oraz środa (11.05): 9:00 – 17:00, czwartek (12.05): 9:00 – 16:00.

Ceny biletów – dla profesjonalistów, po rejestracji na www.mtp24.pl wstęp bezpłatny.

Więcej na www.expopower.pl oraz www.greenpower.mtp.pl

Źródło: www.gramwzielone.pl