Zapytaj
o ofertę

Aktualności

Zapraszamy na szkolenie – Inwestowanie w fotowoltaikę

Chcieliśmy zaprosić Państwa na szkolenie z tematyki inwestowania w fotowoltaikę. Nasz program podzielony jest na trzy części ogólną, techniczną i finansową. Zaprezentowane zostanie praktyczne podejście do tematyki fotowoltaika i jej perspektyw w Polsce. Uczestnicy poznają poszczególne elementy instalacji: moduły, falowniki i konstrukcje obecne na rynku. Dowiedzą się, jak działa taka instalacja i jak współpracuje z siecią. Poznają umiejętności czytania i analizowania faktur za energię. Trenerzy pokażą jak dobrać odpowiednią moc instalacji i jakie są poszczególne etapy montażu, doboru sprzętu i urządzeń. Na podstawie google maps zostanie wybrane przykładowe miejsce montażu. Uczestnicy Zdobędą umiejętności odczytywania istotnych informacji ze zdjęć z wizji lokalnej. Na podstawie faktury za energię i stosownych obliczeń dobiorą moc instalacji.

 

Program szkolenia teoretycznego pozwala na zdobycie wiedzy między innymi dotyczącej:

  1. podstawowych zasad działania ogniw fotowoltaicznych i ogólnych założeń technologii;
  2. rodzajów instalacji fotowoltaicznych i ich zastosowania w Polsce i na świecie;
  3. ogólnego przebiegu procesu inwestycyjnego (w tym doboru komponentów PV);
  4. uwarunkowań prawno – podatkowych fotowoltaiki w Polsce;
  5. opłacalności inwestycji w fotowoltaikę oraz źródeł uzyskania dofinansowania.

Koszt szkolenia 300 zł brutto, dla partnerów biznesowych do negocjacji

Szkolenie skierowane jest do firm, które wobec rosnących kosztów energii zastanawiają się nad opłacalnością samodzielnej produkcji lub chcą poszerzyć swoje usługi w tym zakresie.
Jeśli zgłosi się przynajmniej 5 chętnych osób to jest możliwość  zorganizowania szkolenia specjalne dla Państwa  w dogodnym terminie i miejscu.

 

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem 507 096 489 i mailem: s.lesniak@voolt.pl