Zapytaj
o ofertę

Aktualności

Konferencja „Pulsu Biznesu”: OZE 2016

Zapraszamy na organizowaną przez Puls Biznesu konferencję pt. Konferencja OZE 2016, która odbędzie się w Warszawie, w dniu 17 marca 2016 r.

Rynek energetyczny w Polsce i za granicą ulega ciągłym zmianom. Większość ekspertów jednogłośnie twierdzi, że należy ograniczać emisję CO2, zanieczyszczeń jednocześnie kładąc bardzo duży nacisk na wykorzystanie odnawialnych źródeł energii.

Polska z jednej strony wprowadza zmiany prawne takie jak system aukcyjny czy nowelizacja ustawy o OZE, z drugiej zaś pojawia się coraz więcej zmian w prawie i regulacji tworzonych w UE, co wpływa na polski rynek energetyczny. Stawia się przed Państwem wiele wyzwań, dając też do dyspozycji kolejne narzędzia. OZE to bez wątpienia przyszłość energetyki, dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa konferencję OZE 2016.

Konferencja OZE 2016 odbędzie się 17 marca 2016 r. w Warszawie. Jest  to spotkanie nie tylko przedstawicieli firm energetycznych, ale również wszystkich tych, którzy w OZE inwestują.

Zaproszeni prelegenci to wybitni eksperci reprezentujący firmy sektora energetycznego, kancelarie prawne, regulatora rynku polskiego oraz Komisję Europejską.

Podczas konferencji będą mieli Państwo znakomitą okazję do nawiązania wielu ciekawych kontaktów biznesowych, dyskusji i rozmów kuluarowych oraz pogłębienia swojej wiedzy w zakresie:

  • rozwoju OZE w Polsce i Europie z punktu widzenia Komisji Europejskiej,
  • sytuacji i kierunków rozwoju OZE widzianej okiem regulatora,
  • zmian Ustawy o OZE i ich znaczeniu dla inwestycji w odnawialne źródła energii,
  • nowelizacji ustawy o OZE z punktu widzenia jednego z kluczowych graczy rynku energetycznego,
  • systemu aukcyjnego w Polsce i Niemczech oraz czerpania wiedzy i doświadczeń z rynku niemieckiego,
  • mikroinstalacji i ich znaczenia dla rozwoju OZE.

Organizator: Puls Biznesu

Kontakt: tel: 22 333 97 77

e-mail: szkolenia@pb.pl

Źródło: Portal Gramwzielone.pl jest patronem medialnym „Konferencji OZE 2016”.